Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej – kontakt

W Klinice Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej zapewniamy wszechstronną pomoc specjalistów. Oferujemy bogaty wybór zabiegów z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej, pozwalających odzyskać młody, ładny wygląd. Korzystamy z najnowszych osiągnięć medycyny takich jak botoks, kwas hialuronowy czy laser frakcyjny. Do potrzeb każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie.

Od marca zapraszamy także do nowego Centrum Bezinwazyjnej Redukcji Tkanki Tłuszczowej Chiroplastica BC, w którym nasi Klienci będą mogli skorzystać z zabiegów na ciało, twarz, masaży leczniczych i relaksacyjnych, a to wszystko zaledwie kilka kroków od Chiroplastica. Zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu: +48570443836, oraz na adres e-mail: chiroplasticabc@chiroplastica.pl

 

Chirurgia Estetyczna i Beauty Centre we Wrocławiu – gdzie nas znaleźć?

Dobra wiadomośc jest taka, że oba centra znajduja sie po sąsiedzku! Poniżej znajdą Państwo szczegółowe dane do kontaktu oraz dojazdu.

captcha
Przeładuj
Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej CHIROPLASTICA
ul. Dąbrowskiego 36a, lok 1-2u, Wrocław 50-457
tel. +48 535 532 238
 
UL. Dąbrowskiego 32a, lok 3u, Wrocław 50-457
tel. +48 570 443 836

Jak do nas dotrzeć? sprawdź: MAPA

Jak wygladamy? zapraszamy na SPACER WIRTUALNY

Na mapie poniżej wskazówki do parkowania. UWAGA: w naszym kompleksie można parkować jedynie w miejscach wyznaczonych, z tutułu znaku D40!