Zaloguj | Zarejestruj | Pomoc

Horoskop urodzinowy

Pozwala przewidzieć życie osoby urodzonej w danym dniu, poprzez analizę układu planet w momencie urodzin, pozwala wskazać Twe silne i słabe strony.

Pomaga odkryć Ci wrodzone talenty i zdolności, odkrywa paranormalne czynniki przynoszące szczęście lub kłopoty (numery, liczby daty etc).

Wskazuje najważniejsze momenty w życiu, wraz z próbą wskazania odpowiedzi jaką drogę wybrać w momencie rozterki.

Wybierz miesiąc:


-> Styczeń
-> Luty
-> Marzec
-> Kwiecień
-> Maj
-> Czerwiec
-> Lipiec
-> Sierpień
-> Wrzesień
-> Październik
-> Listopad
-> Grudzień

Losowy horoskop (na dzień 6 lipca)


Nie zabraknie mu w życiu pomysłów i projektów do realizacji, które mu się przeważnie będą udawać doskonale. Dowcipny, wszechstronnie uzdolniony do czego się weźmie - wszystko mu się udaje. Trzeba dodać, że jest to człowiek prawy, jego ideały są wysokie i nieraz poetyckie; lubi wszystko co subtelne i artystyczne, zachwycając się pięknem przyrody. Miotają nim silne wzruszenia i emocje a jego życie zmysłowe jest niezwykle intensywne. Dzięki swej niezwykłej wrażliwości łatwo może zawierać przyjaźń z innymi. Rozumie bowiem doskonale duszę przyjaciela i pomaga mu swym doświadczeniem. Ma wielkie upodobanie do łączenia się we współpracy z innymi. Dzięki swym wybitnym zdolnościom może zostać dobrym astronomem lub przyrodnikiem. Okazuje również zdolności do sztuki stosowanej -zwłaszcza złotnictwa. Posiada dużo przywiązania do tradycji rodzinnych, a ze swymi krewnymi jest silnie związany uczuciowo. Jego rodzina zazwyczaj cieszy się poważaniem ogólnym. Nieraz już w młodości czeka go wyniesienie - a czasami dziedziczy stanowisko wpływowe. W razie, gdy urodzenie jego jest bardziej skromne i nie przyszedł na świat w rodzinie cieszącej się poważaniem i dobrobytem - wówczas żeni się z osobą stojącą od niego znacznie wyżej towarzysko lub też cieszącą się sławą i uznaniem. W każdym wypadku może osiągnąć dobrą pozycję życiową. Na ogół żeni się dość wcześnie i nieraz z osobą hołdującą sztukom pięknym.Gry Planszowe | Internet Speed Test | smieszne filmiki | Kurs instruktora strzelectwa