Zaloguj | Zarejestruj | Pomoc

Dowcipy - solidna dawka humoru ;-)

Kategorie dowcipów


-> Baba u lekarza
-> Chuck Norris
-> Cytaty znanych ludzi
-> Dla dorosłych / Wulgarne
-> Docinki
-> Informatyczne
-> Inne (nie do końca h1)
-> Lekarskie
-> Małżeńskie
-> Nonsensowne/Abstrakcyjne
-> O babach
-> O bacy
-> O blondynkach
-> O dresiarzach
-> O facetach
-> O hrabim
-> O Jasiu
-> O pijakach
-> O Polaku, Niemcu i Rusku
-> O policji
-> O praco -wnikach i -dawcach
-> O sportowcach
-> O studentach
-> O szkotach
-> O teściowej
-> O wariatach
-> O Wąchocku
-> O wojsku
-> O zwierzętach
-> Osama i jego klimaty
-> Polityczne
-> Przysłowia
-> Religijne
-> Różne
-> Stirlitz
-> Szkolne uwagi
-> Ze szkolnego zeszytu

Wybierz jedną z nich.

Losowe dowcipy


-> Trzy blondynki złowiły złotą rybkę -puście mnie-prosi rybka-to spełnie wam trzy życzena ale każdej po jednym -chcę być najbogatsza na świecie-mówi pierwsza rybka cyk i zmnieniła ją w najbogatszą kobitę na świecie -chce być najładniejsza na świecie-mówi druga więc rybka cyk i zmnieniła ją w najpiekniejszą kobiętę na świecie -na to trzecia- mówią że blondynki są najgłupsze na świecie a ja chcę być jeszcze głupsza na to rybka cyi i........ zmnieniła ją w FACETA

-> Kobieta moze miec trzy rodzaje orgazmu: 1.sutkowy 2.lechtaczkowy 3.pochwowy. A facet? Tylko jeden i to chujowy.

-> Chuck Norris łowi ryby kalecząc się i wskakując do basenu z rekinami.

-> Na wyspie jest trzech rozbitków: dwudziestolatek, czterdziestolatek i siedemdziesięciolatek. Na sąsiedniej wyspie była naga dziewczyna. Dwudziestolatek rzuca się w fale i krzyczy: - Płyńmy do niej! Na to czterdziestolatek: - Spokojnie Panowie, zbudujmy najpierw tratwę. A siedemdziesięciolatek: - Panowie, po co! Stąd też dobrze widać.

-> blądnka staje na czerwonym swietle i mówi: -alez ten kolor jest ładny taki czerwony przypomina mi ogień-zapala się zółte światło a bladynka mówi: -a ten kolor jest ładniejszy od tamtego taki zółciutki przypomina mi rozgrzane słońce-zapala sie światło zielone a blondynka mówi: -a ten kolor jest najładniejszy, taki zieloniutki przypomina mi soczysta trawkę- zapala się swiatło czerwona a blądynka na to: -ten juz widziałam jade dalej

-> Po czym się poznaje, że polityk kłamie? - Po tym, że porusza ustami...

-> Wraca staruszek od lekarza i mówi do żony: - Lekarz stwierdził, że mam sklerozę, osłabienie, astmę... - Powiedz krótko, czego nie masz! - Zębów!

-> Spaceruje zajączek przez las. W pewnym momencie widzi jak krowa wchodzi na drzewo, więc podchodzi do niej i pyta: - Krowa, co ty robisz ? - A nic takiego zajączku, idę trochę śliwek pojeść - odpowiada krowa Zajączek długo nie myśląc pokiwał głową i poszedł dalej. Idąc pomyślał sobie : "Kurde, przecież to była sosna". Wrócił i mówi do krowy : - Ej, krowa przecież to jest sosna! - Spoko, spoko zajączku - mówi krowa - śliwki mam w reklamówce.

-> Idą sobie dzieci po polu minowym i wesoło machają rączkami na 5 kilometrów :D

-> Powiedz mi, Jasiu - pytają małego chłopca - czy twoja matka jest chora, że leży w łóżku? A Ja na to: - Nie, tylko się boi, żeby ojciec łóżka na wódkę nie sprzedał.
Gry Planszowe | Internet Speed Test | smieszne filmiki | Kurs instruktora strzelectwa