Zaloguj | Zarejestruj | Pomoc

Dowcipy - solidna dawka humoru ;-)

Kategorie dowcipów


-> Baba u lekarza
-> Chuck Norris
-> Cytaty znanych ludzi
-> Dla dorosłych / Wulgarne
-> Docinki
-> Informatyczne
-> Inne (nie do końca h1)
-> Lekarskie
-> Małżeńskie
-> Nonsensowne/Abstrakcyjne
-> O babach
-> O bacy
-> O blondynkach
-> O dresiarzach
-> O facetach
-> O hrabim
-> O Jasiu
-> O pijakach
-> O Polaku, Niemcu i Rusku
-> O policji
-> O praco -wnikach i -dawcach
-> O sportowcach
-> O studentach
-> O szkotach
-> O teściowej
-> O wariatach
-> O Wąchocku
-> O wojsku
-> O zwierzętach
-> Osama i jego klimaty
-> Polityczne
-> Przysłowia
-> Religijne
-> Różne
-> Stirlitz
-> Szkolne uwagi
-> Ze szkolnego zeszytu

Wybierz jedną z nich.

Losowe dowcipy


-> niewidomy, głuchy, bez nóg i bez rąk grają w karty. Nagle niewidomy mówi: -Wiedzę pociąg!! Jedzie prosto na nas!! Głuchy dodaje: -Słysze go. Robi tak: Ciuf Ciuf!! Bez nóg: -Uciekajmy!! Biegiem!! A bez rąk: -Poczekajcie na mnie!! Pozbieram tylko karty!!

-> Bill i Hillary C. Jada samochodem po Arkansas. Wjezdzaja na stacje benzynowa. Hillary pokazuje Billowi faceta przy pompie: - Wiesz, kiedys o malo za niego nie wyszlam... - Ale chyba nie zalujesz, że wyszlas w kopcu za mnie? W koncu nie bylabys teraz zona prezydenta... - Bill... Gdybym wyszla za niego, to on bylby dzis prezydentem.

-> Para zakochanych siedzi w kinie w ostatnim rzędzie. On - My już tu ponad godzinę siedzimy, a ty mnie nawet nie pocałowałaś ?. Ona - Przecież dopiero co ci lodzika zrobiłam !?!?! - Mi ????

-> Bomba atomowa zniszczy wszystko oprócz karaluchów i Chucka Norrisa

-> Dlaczego w Wąchocku wszyscy chodza w kaskach? - Bo urwał się sznur w dzwonnicy i kościelny rzuca kamieniami. - Bo sołtys wjechał pługiem na minę, sołtys już spadł, pług jeszcze nie. - Bo wczoraj w telewizji podali że ciśnienie spadnie.

-> Kolega do kolegi: - I jak? Fajna ta twoja dziewczyna w łóżku? - W sumie to nie wiem - jedni mówią, że fajna, inni że nie fajna...

-> W oficjalnym fanklubie Chucka Norrisa jest 5 członków. Wszystkie należą do Chucka Norrisa.

-> Polak, Rusek i Niemiec idą przez pustynię. Spotykają wielbłąda i chcą na nim jakoś dojechać do najbliższego miasta. Ale pojawia się pewien problem - wielbłąd ma tylko dwa garby, trzech się nie zmieści na jego grzbiecie. Myślą więc, myślą... nagle Polak mówi: - Wiem! Ja i Niemiec siądziemy mu na garbach i tak jakoś dojedziemy. - A co ze mną? Niemiec podchodzi do tyłu wielbłąda, podnosi ogon i mówi: - A ty Sasza do kabiny!

-> Czy twój tata jest rolnikiem? Bo skąd by wziął takiego buraka jak ty?

-> Spotykają się dwie szkolne przyjaciółki. - Wiesz? Mój mąż jest impotentem. - To nie wiedziałaś tego przed ślubem? - Mówił że ma jakąś nieruchomość, ale myślałam że to willa.
Gry Planszowe | Internet Speed Test | smieszne filmiki | Kurs instruktora strzelectwa