Zaloguj | Zarejestruj | Pomoc

Dowcipy - solidna dawka humoru ;-)

Kategorie dowcipów


-> Baba u lekarza
-> Chuck Norris
-> Cytaty znanych ludzi
-> Dla dorosłych / Wulgarne
-> Docinki
-> Informatyczne
-> Inne (nie do końca h1)
-> Lekarskie
-> Małżeńskie
-> Nonsensowne/Abstrakcyjne
-> O babach
-> O bacy
-> O blondynkach
-> O dresiarzach
-> O facetach
-> O hrabim
-> O Jasiu
-> O pijakach
-> O Polaku, Niemcu i Rusku
-> O policji
-> O praco -wnikach i -dawcach
-> O sportowcach
-> O studentach
-> O szkotach
-> O teściowej
-> O wariatach
-> O Wąchocku
-> O wojsku
-> O zwierzętach
-> Osama i jego klimaty
-> Polityczne
-> Przysłowia
-> Religijne
-> Różne
-> Stirlitz
-> Szkolne uwagi
-> Ze szkolnego zeszytu

Wybierz jedną z nich.

Losowe dowcipy


-> Komu w drogę, temu kopniak z półobrotu.

-> Facet lekko na bani wraca do domu ...... Żona od razu, srata-ta- ta, pijak, tylko wódka Ci w głowie itp... Facet sięga do kieszeni, wyciąga kartkę i mówi: - OK, przyniosłem test, zaraz zobaczymy jaka Ty obeznana i kulturalna jesteś! Żona: - Zobaczymy, czytaj. - Taaak, pytanie pierwsze. Podaj jakieś dwie waluty. - Łatwizna! No chociażby dolar i euro. - Dobra, podaj dwa typy środków antykoncepcyjnych. - Jejku, mogę ci co najmniej 10 podać! - Wierzę. Pytanie trzecie. Podaj mi nazwy dwóch rzek w Islandii... Żona: - .........?......... - Milczysz? Ha! Wiedziałem! Oprócz szmalu i seksu, żadnych, kurwa, zainteresowań!... żadnych.

-> Grupka dzieci podchodzi do hrabiego spacerującego w parku i wskazując na zamek pytają się: -Czy pan tam mieszka? -Tak. -A czy są tam jekieś straszydła? -Nie. Jestem jeszcze kawalerem.

-> Polak, Niemiec i Rusek byli na polowaniu. Spotykają się po polowaniu i pytają ruska: -no i co ustrzeliłeś. -lwa i dwie zebry. -no nieżle nieżle. -a ty niemiec co? -antylope i gerarda. -no też nie najgorzej. -a ty polak co? -dziewięć plisnołów. -a co to jest? -takie czarne siedzi w krzakach i krzyczy please no, please no!!!

-> Co robią blondynki w szambie? Robią "zakupy"!

-> Chcesz kopa z łokcia ?

-> Wpada gość do baru. - Kelner, podaj pan piwo zanim się zacznie. Kelner podał piwo, a gość po chwili znowu: - Kelner, podaj pan piwo zanim się zacznie. Sytuacja taka powtarza się kilka razy i gdy juz nieźle podpity gość znowu wola: - Kelner! Jeszcze jedno zanim się zacznie! - kelner nie wytrzymuje i pyta: - Panie, a kto za to zapłaci? - Oho, zaczyna się...

-> Zakon braci milczacych Brat Jan wstapil do zakonu mnichow milczacych. Juz na wejsciu przeor zakonu powiedzial mu: - Witamy Cie w naszych progach. Mozesz robic w zasadzie co Ci sie podoba, ale nie mozesz sie odzywac, chyba ze ja Ci na to zezwole. Po 5 latach przeor przychodzi do Jana i mowi: - Bracie Janie dzis 5 rocznica Twojego przyjscia, wiec mozesz powiedziec 2 slowa. - Niewygodne lozko. - Dobrze, rozumiem, zajmiemy sie tym. Wymienili mu lozko na wygodniejsze. Znow minelo 5 lat i znow przychodzi przeor: - Bracie Janie dzis 10 rocznica Twojego przyjscia, wiec mozesz powiedziec 2 slowa. - zimne jedzenie. - Dobrze, rozumiem, zajmiemy sie tym. Zaczal dostawac cieple zarcie. Po kolejnych 5 latach przeor przychodzi i mowi: - Dzis mija 15 lat od kiedy postanowiles byc z nami, mozeszpowiedziec 2 slowa. - Chce odejsc. A przeor na to, smutnie kiwajac glowa: - Wiedzialem ze tak sie to skonczy. Od samego poczatku tylko... narzekales... i narzekales.

-> Chuck Norris jest znany ze swojej skromności, ale przyznaje też, że jest ósmym cudem świata.

-> Jadą dwie blodynki w londynie autobusem jedna na górze po chwili schodzi i mówi -nie jadę tym autobusem, bo nie ma tam kierowcy
Gry Planszowe | Internet Speed Test | smieszne filmiki | Kurs instruktora strzelectwa