Zaloguj | Zarejestruj | Pomoc

Dowcipy - solidna dawka humoru ;-)

Kategorie dowcipów


-> Baba u lekarza
-> Chuck Norris
-> Cytaty znanych ludzi
-> Dla dorosłych / Wulgarne
-> Docinki
-> Informatyczne
-> Inne (nie do końca h1)
-> Lekarskie
-> Małżeńskie
-> Nonsensowne/Abstrakcyjne
-> O babach
-> O bacy
-> O blondynkach
-> O dresiarzach
-> O facetach
-> O hrabim
-> O Jasiu
-> O pijakach
-> O Polaku, Niemcu i Rusku
-> O policji
-> O praco -wnikach i -dawcach
-> O sportowcach
-> O studentach
-> O szkotach
-> O teściowej
-> O wariatach
-> O Wąchocku
-> O wojsku
-> O zwierzętach
-> Osama i jego klimaty
-> Polityczne
-> Przysłowia
-> Religijne
-> Różne
-> Stirlitz
-> Szkolne uwagi
-> Ze szkolnego zeszytu

Wybierz jedną z nich.

Losowe dowcipy


-> Studentki zgłosiły zepsute umywalki. Następnego dnia woźny domu studenckiego, w którym mieszkały, komunikuje przez radiowęzeł: - Panie, które mają zatkane niech zejdą na dół. Facet od napraw już czeka.

-> Wchodzą dwie blondynki do pociągu.Jedna z nich podchodzi do konduktora i się pyta -konduktorze dojade tym pociągiem do Warszawy? -nie proszę pani druga blondynka słysząc tę rozmowe podchodzi do tego samego konduktora i pyta -a ja?????!!!!!!

-> Stirlitz wypoczywa w swoim tajnym mieszkaniu. Nagle wazon z kwiatami spada z parapetu i rozbija Stirlitzowi głowę. To tajny sygnał - znak, że jego żona właśnie powiła syna. Stirlitz ukradkiem ociera ojcowskie łzy. Tęskni. Od siedmiu lat nie był w domu.

-> Chuck Norris wie co z tą Polską.

-> Centralna Stacja Sanitarno Epidemiologiczna informuje,że w związku ze zbliżającą się epidemią ptasiej grypy jest zakaz brania ptaszka do buzi do odwołania zagrożenia.

-> Szef mówi blondynce żeby umyła windę. A blondynka na to: - Na każdym piętrze?

-> - Dlaczego trumny dla blondynek są trójkątne? - Bo im się w ciemnościach nogi same rozkładają.

-> Pani w klasie wpadla na pomysl: pomalujmy klase?, a Jasiu na to tak: sciany je****my na niebiesko, a przez sufit pie****niemy czarny pasek. Pani: Jasiu jutro z tatą do szkoly. Jasiu: dobra. Jasiu z tatą w szkole, pani mówi: Jasiu powtórz to tacie. Ściany je****my na niebiesko, a przez sufit pie****niemy czarny pasek. Tata sie zastanawia i mówi tak: Wiesz co jasiu chu**** to by wygladalo

-> Prosze kupić synowi fajkę, albo cygaro, bo z papierosem głupio wygląda.

-> Pewne małżeństwo wybrało się na wczasy. Po drodze zatrzymali sie na noc w hotelu. Z samego rana chcieli opuscic hotel i poprosili rachunek za dobę hotelowa. Ku ich zdziwieniu zobaczyli, ze rachunek opiewa na zawrotną sumę 3000 zl. - Dlaczego tak dużo, przecież spędziliśmy tu tylko kilka godzin? - pyta mąż. - To jest standardowa stawka za nocleg - odpowiada recepcjonista. Małżeństwo żąda spotkania z dyrektorem. Dyrektor spokojnie wysluchuje zażalen i stwierdza: - Prosze panstwa, prowadzimy luksusowy hotel, jest on wyposażony w kilka basenow, wielką salę konferencyjną, saunę i solarium. Wszystko to bylo do Panstwa dyspozycji. - Ale my z tego nie skorzystalismy! - Ale mogli Panstwo! I za to prosze zaplacic. Mężczyzna wreszcie wyciaga z portfela 300 zlotych i wrecza dyrektorowi. - Przepraszam, ale tu jest tylko 300 zl. - Zgadza się. - Obciażylem Państwa rachunkiem opiewajacym na 3000. - Pozostale 2700 za przespanie sie z moja zona - mówi meżczyzna. - Ale ja nie spalem z Pana zona! - krzyczy oburzony dyrektor. - Cóż, byla do Pana dyspozycji
Gry Planszowe | Internet Speed Test | smieszne filmiki | Kurs instruktora strzelectwa