Zaloguj | Zarejestruj | Pomoc

Dowcipy - solidna dawka humoru ;-)

Kategorie dowcipów


-> Baba u lekarza
-> Chuck Norris
-> Cytaty znanych ludzi
-> Dla dorosłych / Wulgarne
-> Docinki
-> Informatyczne
-> Inne (nie do końca h1)
-> Lekarskie
-> Małżeńskie
-> Nonsensowne/Abstrakcyjne
-> O babach
-> O bacy
-> O blondynkach
-> O dresiarzach
-> O facetach
-> O hrabim
-> O Jasiu
-> O pijakach
-> O Polaku, Niemcu i Rusku
-> O policji
-> O praco -wnikach i -dawcach
-> O sportowcach
-> O studentach
-> O szkotach
-> O teściowej
-> O wariatach
-> O Wąchocku
-> O wojsku
-> O zwierzętach
-> Osama i jego klimaty
-> Polityczne
-> Przysłowia
-> Religijne
-> Różne
-> Stirlitz
-> Szkolne uwagi
-> Ze szkolnego zeszytu

Wybierz jedną z nich.

Losowe dowcipy


-> Daj mi swoje zdjęcie, bo mój stary skałada rower i nie wie jak wygląda pedał!!!

-> Czemu blondynka stając przed lustrem zamyka oczy? -Bo chce zobaczys siebie jak śpi!:)

-> Jedzie sobie gościu autostradą patrzy a przy drodze stoji sobie zielona postać zatrzymuje się podchodzi patrzy a to mały zielony ufoludek i płacze. gościu sie go pyta co ci jest? -jestem z venus jestem gejem i chce mi sie pić. -mam troche coli ale o wszysko co moge dla ciebie zrobić.I pojechał. Jedzie dalej i patrzy a przy drodze stoji mała czerwona postać.Zatrzymał sie i pyta -co ci jest -jestem z marsa jestem gejem i jestem głodny -mam kawałek bułki ale to wszysko co moge dla ciebie zrobić.dał mu bułke. Jedzie dalej patrzy a przy drodze stoji niebieska postać.Wychodzi z samochodu i odrazu woła -a ty z kąd sie urwałeś mały pierd****y ufoludku!? -dowód osobisty i prawojazdy prosze!!

-> Przychodzi Jaś do apteki i mówi: - 6 prezerwatyw - Może ciszej z tyłu stoją ludzie - mówi aptekarka. Jaś ogląda się i mówi do stojącej za nim dziewczyny: - Cześć Ala! - Jednak siedem proszę - mówi do aptekarki.

-> Jedzie zajączek z niedźwiedziem na jeden bilet i przychodzi kanar. To niedźwiedź schował zajączka do kieszeni w marynarce i pokazuje bilet. Kanar się pyta: - A co pan tam trzyma w kieszeni marynarki? Niedźwiedź uderza się w pierś (tu powinien być taki zamaszysty gest), wyciąga spłaszczonego zajączka i mówi: - Zdjęcie kolegi.

-> Przychodzi Staś do domu, a Nel też ma sandały

-> Młody lekarz zwierza się koledze: - Wybrałem wspaniały zawód. Bo sam powiedz, czy istnieje inny, który by pozwolił mi rozebrać młodą dziewczynę, oglądać ją, obmacywać i jeszcze wystawić za to rachunek jej mężowi...

-> W Krakowie wybudowano ostatnio wiele nowych zabytków.

-> Dominika upomniana, żeby się nie denerwowała bo złość piękności szkodzi odpowiedziała: "To pani na pewno nie zaszkodzi"

-> Wpada pan Lepper do chińskiej restauracji w Brukseli. Mija chwilka kelner przynosi pałeczki, a Lepper na cały głos: - A co ja bęben zamawiałem?!
Gry Planszowe | Internet Speed Test | smieszne filmiki | Kurs instruktora strzelectwa