Zaloguj | Zarejestruj | Pomoc

Dowcipy - solidna dawka humoru ;-)

Kategorie dowcipów


-> Baba u lekarza
-> Chuck Norris
-> Cytaty znanych ludzi
-> Dla dorosłych / Wulgarne
-> Docinki
-> Informatyczne
-> Inne (nie do końca h1)
-> Lekarskie
-> Małżeńskie
-> Nonsensowne/Abstrakcyjne
-> O babach
-> O bacy
-> O blondynkach
-> O dresiarzach
-> O facetach
-> O hrabim
-> O Jasiu
-> O pijakach
-> O Polaku, Niemcu i Rusku
-> O policji
-> O praco -wnikach i -dawcach
-> O sportowcach
-> O studentach
-> O szkotach
-> O teściowej
-> O wariatach
-> O Wąchocku
-> O wojsku
-> O zwierzętach
-> Osama i jego klimaty
-> Polityczne
-> Przysłowia
-> Religijne
-> Różne
-> Stirlitz
-> Szkolne uwagi
-> Ze szkolnego zeszytu

Wybierz jedną z nich.

Losowe dowcipy


-> Skarży się policjant koledze : - wiesz Władek , wszyscy śmieją się z policjantów że to głupki , ale powiem ci że jest całkiem inaczej. Ostatnio byłem na pogrzebie , jak zagrała orkiestra to tylko ja jeden poprosiłem wdowę do tańca !

-> W samochodzie jedzie dwóch pedałów, zatrzymuje się na czerwonym świetle. Obok nich przejeżdżał facet na motorze i zarysował lakier na zderzaku. Po chwili otwiera się szyba wygląda przez nią jeden z pedałów i mówi: - Gieniu dzwoń po policję! Gościu mówi: - To jest taka niewidoczna ryska a pan mi tu z policją wyjeżdża... a w dodatku jest na plastikowym zderzaku! - Gieniu dzwoń po policję! Gościu się zdenerwował i zaczął szukać portfela wyjął 100 zł i chciał mu je dać . - Gieniu dzwoń po policję! Facet wyjmuje z portfela więcej pieniędzy . - Ma tu pan 200 zł to wystarczy na zderzak . - Gieniu dzwoń po policję! Facet wreszcie wyjął 500zl daje je pedałowi . Ten swoje: - Gieniu dzwoń po policję! W końcu koleś, wkurzony wykrzyknął: - To ch...j wam w dupę!... - Gieniu, nie dzwoń! Pan się chce dogadać!

-> Ze starych czasow: Mysle wiec jestem... w wiezieniu.

-> Dwóch pedałów sie stuka. Jeden do drugiego: - Ach, jak ja lubie Twoja ciasną dziurką! - Bo ja jestem dopiero na pierwszym roku proszę księdza biskupa...

-> Chuck Norris potrafi jeździć na stoku narciarskim.... pod prąd.

-> Z pamiętnika żołnierza: - Poniedziałek. Idziemy na ćwiczenia. Spotkaliśmy dziewczynę, to ja w krzaki! To był dobry dzień... - Wtorek. Idziemy na ćwiczenia. Spotkaliśmy chłopaka, to go w krzaki! To był dobry dzień... - Środa. Dostałem przepustkę, idę na piwo. Spotkali mnie żołnierze idący na ćwiczenia. To był zły dzień...

-> Razu pewnego samochodem jechał ksiądz. Widząc idącą chodnikiem zakonnicę zapytał, czy ją podwieźć. Zakonnica się zgodziła. Gdy wsiadła do samochodu, jej habit część nogi odsłonił, a była to noga piękna i ponętna nadzwyczaj. Wzrok księdza na nodze się zatrzymał i niewiele brakowało, aby wypadek spowodował. Po odzyskaniu kontroli nad pojazdem ręka księdza opadła na nogę siostry, a ona zapytała: - Bracie, czy pamiętasz psalm 129? A on rękę zabrał i przepraszać począł. Jednakowoż, gdy biegi zmieniał, ponownie ręka jego na nodze jej spoczęła. A ona ponownie zapytała: - Bracie, pamiętasz psalm 129? A on zawstydził się i ponownie przeprosił. Zatrzymali się u bram klasztoru, a ona podążyła do środka. On zaś Pismo otworzył i przeczytał psalm 129: - "Idź dalej przed siebie i szukaj, w górze czeka Cię nagroda."

-> Wchodzi hrabia do pokoju. Patrzy, a tam wielka kupa. Woła: - Janie! - Ja też nie!

-> Najkrótszy dowcip świata: POLSKA GOLA!!

-> Steven Seagal jest jak zwykły banan. Chuck Norris to CHUCKita
Gry Planszowe | Internet Speed Test | smieszne filmiki | Kurs instruktora strzelectwa