Zaloguj | Zarejestruj | Pomoc

Dowcipy - solidna dawka humoru ;-)

Kategorie dowcipów


-> Baba u lekarza
-> Chuck Norris
-> Cytaty znanych ludzi
-> Dla dorosłych / Wulgarne
-> Docinki
-> Informatyczne
-> Inne (nie do końca h1)
-> Lekarskie
-> Małżeńskie
-> Nonsensowne/Abstrakcyjne
-> O babach
-> O bacy
-> O blondynkach
-> O dresiarzach
-> O facetach
-> O hrabim
-> O Jasiu
-> O pijakach
-> O Polaku, Niemcu i Rusku
-> O policji
-> O praco -wnikach i -dawcach
-> O sportowcach
-> O studentach
-> O szkotach
-> O teściowej
-> O wariatach
-> O Wąchocku
-> O wojsku
-> O zwierzętach
-> Osama i jego klimaty
-> Polityczne
-> Przysłowia
-> Religijne
-> Różne
-> Stirlitz
-> Szkolne uwagi
-> Ze szkolnego zeszytu

Wybierz jedną z nich.

Dowcipy z kategorii: Lekarskie


-> - Czym różni się mafia od lekarzy? - Mafia pobiera haracz od bogatych, a lekarze od biednych.

-> - Niech się pan nie martwi o serce, bije mocno i równym rytmem. - A to dobrze. - Taa.. pytanie tylko czy wytrzymają to żebra...

-> - Panie doktorze, co dziennie rano oddaje mocz o 5 rano. - W pana wieku to bardzo dobrze. - Ale ja się budzę o 7!

-> - Panie doktorze, co mi jest? Naprawdę się martwię. - Spokojnie to zwykłe hemoroidy. - Hemoroidy na twarzy??? - Oj aha, to pana twarz......

-> -Lekarz rozmawia z pacjentem- nałogowym palaczem. - Czy nie może sie pan obejść bez papierosów? Czy sprawiają panu aż tak dużą przyjemność? - Oczywiśćie. Ilekroć zapalę, to teśiowa wychodzi z pokoju.

-> -Panie doktorze, do której pan dzisiaj przyjmuje? -Do lewej, do lewej! - odpowiada lekarz, otwierając lewa kieszeń fartucha.

-> Co panu dolega? - pyta lekarz pacjenta. - Jestem zestresowany, bo ciągle mówię sam do siebie. - Nie trzeba się tak tym przejmować, wiele osób tak robi... - Tak, ale ze mnie jest potworny nudziarz!

-> Dentysta schyla się nad pacjentem i ma zamiar rozpocząć borowanie, gdy nagle zastyga w bezruchu i pyta nieufnie: - Czy mi się tylko wydaje, czy trzyma pan rękę na moich jądrach? Pacjent spokojnym głosem: - To tylko taka mała asekuracja. Bo przecież nie chodzi o to, żebyśmy sobie ból zadawali... Prawda, panie doktorze?

-> Dlaczego wypisujesz do domu tego pacjenta spod ósemki - pyta psychiatra psychiatry. - Bo on już jest wyleczony! Wczoraj wyciągnął z basenu innego pacjenta który się topił! - Tak, ale potem go powiesił żeby wysechł!

-> Do lekarza wpada facet i w obu złączonych dłoniach trzyma sporą ilość spermy. Lekarz pyta: - co się stało? Facet na to: - Panie doktorze, to się po prostu w pale nie mieści...

-> Do młodego lekarza dzwoni telefon. Dzwoni jego kolega i zaprasza go na partyjkę brydża. Lekarz odkłada telefon i mówi do małżonki: - Kochanie, mam nagłe wezwanie. Musze jechać do szpitala. - Coś poważnego? - Tak, już tam jest trzech innych lekarzy.

-> Doktor mówi do pacjenta: - No no, jest pan zdrowy jak byk! Wszystkie wyniki w porządku! Z seksem też pan chyba nie ma problemów? - Cóż, tak ze trzy razy w tygodniu to sobie dogodzę. - Trzy razy w tygodniu? Z pana kondycją to i trzy razy dziennie można by było. - Niby tak, ale pan doktor wie, jaki jest los proboszcza na wiejskiej parafii...

-> Dwóch chirurgów sprzecza się przy łóżku chorego: -To na pewno marskość wątroby! -A ja się założę, że to nieżyt żołądka! -Sekcja zwłok wykaże, który z nas miał rację!

-> Facet pyta się swojego kolegę o dobrego stomatologa. Tamten mu odpowiada: - Znam świetnego, ale on jest Anglikiem. - Spoko, spoko, poradzę sobie. Przychodzi więc na wizytę do tego dentysty, siada na fotelu i pokazując lekarzowi ząb mówi: - Tu! Dentysta wyrwał mu dwa zęby. Na drugi dzień znów spotykają się obaj faceci i pierwszy mówi: - Kurcze, jakiś głupi ten dentysta. Ja mu pokazuję bolący ząb, mówię tu, a on wyrywa mi dwa zęby. - Aleś ty głupi "Two" po angielsku znaczy dwa. - Aaa, trzeba było tak od razu mówić. Następnym razem coś wymyślę. Przychodzi więc na kolejną wizytę do dentysty, siada na fotelu, wskazuje ząb i mówi: - Ten!

-> Gabinet lekarza rodzinnego. Rozebrany, starszy, trochę głuchawy dziadek pyta z zadowoloną miną: - Jak pan powiedział, doktorze? Że wyglądam jak arystokrata? - Nie, nie. Powiedziałem, że wygląda mi to na raka prostaty


Idź do strony: 12345Gry Planszowe | Internet Speed Test | smieszne filmiki | Kurs instruktora strzelectwa