Zaloguj | Zarejestruj | Pomoc

Dowcipy - solidna dawka humoru ;-)

Kategorie dowcipów


-> Baba u lekarza
-> Chuck Norris
-> Cytaty znanych ludzi
-> Dla dorosłych / Wulgarne
-> Docinki
-> Informatyczne
-> Inne (nie do końca h1)
-> Lekarskie
-> Małżeńskie
-> Nonsensowne/Abstrakcyjne
-> O babach
-> O bacy
-> O blondynkach
-> O dresiarzach
-> O facetach
-> O hrabim
-> O Jasiu
-> O pijakach
-> O Polaku, Niemcu i Rusku
-> O policji
-> O praco -wnikach i -dawcach
-> O sportowcach
-> O studentach
-> O szkotach
-> O teściowej
-> O wariatach
-> O Wąchocku
-> O wojsku
-> O zwierzętach
-> Osama i jego klimaty
-> Polityczne
-> Przysłowia
-> Religijne
-> Różne
-> Stirlitz
-> Szkolne uwagi
-> Ze szkolnego zeszytu

Wybierz jedną z nich.

Dowcipy z kategorii: O Polaku, Niemcu i Rusku


-> byl sobie Poalk,Rusek i Niemiec na bezludnej wyspie.Umowili sie ze kazdy po kolei bedzie cos przyzadzal do jedzenia.Pierwszy Rusek,nie wiedzial co zrobic,to powiedzial: - zagotujcie wode w kotle Zagotowali,a on obcial sobie reke i wrzucil do wody po czym zjedli.Nastepnego dnia padla kolej na Niemc.Niemiec powiedzila: - zagotujcie wode w kotle Po czym obcial sobie noge i wrzucil do wody.Zjedli. Trzeciego dnia musial Poalk cos przygotowac,ale nie wiedzial co.Po krotkim namysle rzekl: - zagotujcie wode w kotle Po czym stanal nad kotlem,rozsunal rozporek i powiedzial: - Dzisiaj beda lane kluseczki!

-> Byli sobie: Polak, Rusek i Niemiec. Spotkał ich diabeł i powiedział, że nie weźmie do piekła tego, kto najbardziej cierpiał za życia. Rusek mówi: - Kiedy wracałem od szwagra i się potknąłem uderzając głową w krawężnik, to myślałem, że umrę. Kolejny mówi Niemiec: - Jak kiedyś ostrzyłem kosę to mi się wyślizgnęła i obcięła mi dwa palce. Co za ból!!! Kolejny mówi Polak: - Jak wracałem od kolegi na rowerze i mi się przyrodzenie w łańcuch wkręciło, to z bólu dzwonek odgryzłem...

-> Był polak, rusek i niemiec. Musieli oni przejechać przez boisko pełne gówien. Rusek wybiera Mercedesa, niemiec BMW, a polak Fiata 126p. Rusek nie przejechal, niemiec tez nie, a polak przejechał. Pytają sie go jak on to zrobił? - gówno po gównie zawsze przejedzie

-> Był sobie polak który postanowił jeździc po świecie i sprawdzać jacy są ludzie zyczliwi. Ameryka: Siedzi polak na krawężniku i smaruje chleb gównem. -Idzie amerykanin i sie pyta: co bida? -No bida! -Masz tu 5 $ kup sobie cos do jedzenia Niemcy: siedzi polak na krawężniku i smaruje chleb gównem. -idzie niemiec: co bida? -No bida! -masz tu 5 euro kup sobie cod do jedzenia. Polska Siedzi polak na krawężniku i smaruje chleb gównem -idzie polak: co bida? -No bida, bida -to na ch*j tak gróbo smarujesz!

-> Daibeł wyznaczył zadanie Polakowi,Ruskowi i Niemcowi: Kto z was najdłużej nie będzie robił siku i kupy ten wygra!!! No to Rusek wytrzymał dwa miesiące. Niemiec wytrzymał pół roku. A Polak dwa miesiące,pół roku,rok...Po dwóch latach do Polaka przychodzą Diabeł, Rusek i Niemiec i pytają: -no jak ty to zrobiłeś!!!??? A Polak: -Co kropelka sklei sklei...................

-> Diabeł kazał Polakowi, Ruskowi i Niemcowi przynieść coś czarnego. Polak przyniósł czekoladę, Rusek węgiel, diabeł kazał teraz zjeść to co przynieśli, Polak zjadł. A Rusek beczy i się śmieje. - Rusek, czego beczysz? - pyta się diabeł. - Bo, nie mogę zjeść węgla mówi Rusek. A czemu się śmiejesz ?-pyta diabeł. - Bo Niemiec niesie ze sobą bandę murzynów!!!

-> Diabeł kazał Polakowi, Ruskowi i Niemcowi przynieść coś czarnego. Polak przyniósł czekoladę, Rusek węgiel, diabeł kazał teraz zjeść to co przynieśli, Polak zjadł. A Rusek beczy i się śmieje. - Rusek, czego beczysz? - pyta się diabeł. - Bo, nie mogę zjeść węgla mówi Rusek. A czemu się śmiejesz ?-pyta diabeł. - Bo Niemiec niesie ze sobą bandę murzynów!!!

-> Diabeł postanowił zamknąć polaka, ruska i niemca w zamkniętym pomieszczeniu, gdzie są same ściany, nie ma drzwi i okien. Każdemu z nich dał po 2 metalowe kulki i dał im tydzień, aby nauczyli sie z nimi coś robić. Po tygodniu zagląda do ruska: - co sie nauczyłeś? - nauczyłem sie nimi podrzucać... Zagląda do niemca: - co sie nauczyłeś? - nauczyłem sie nimi żonglować... Zagląda do polaka: - co sie nauczyłes? A polak jedną zgubił, drugą zepsuł...

-> Diabeł uwięził Polaka, Niemca i Ruska. Powiedział że wypuści tego, kto zdobędzie najwięcej punktów w jego zadaniach. Pierwsze zadanie polegało na tym aby wszyscy wytrzymali miesiąc w pomieszczeniu bez łazienki. Ale ostrzegł ich że nie mogą robić na podłogę. A więc wpuścił Ruska na drugie piętro domu, Niemca na pierwsze a polaka na parter. Rusek po tygodniu nie wytrzymał i wywiercił w podłodze dziurkę i tam robił to '!!' Niemiec powtórzył tę czynność i wywiercił otwór do polaka, a polak już nie mógł nigdzie wywiercić. Po miesiącu diabeł przyszedł na kontrolę. Rusek i Niemiec ładnie zamaskowali swoje dziurki. Najpierw przyszedł do ruska patrzy jest ładnie sucho, a więc przyznaje mu jeden punkt, później poszedł do Niemca i zastał to samo. Poszedł do polaka, puka woła go, przykłada ucho do drzwi i słyszy: bulbulbulbul, już blllllll płynę bul bul. Druga próba polegała na tym kto lepiej wytrenuje psa. Mieli na to miesiąc i dostali po tonie kiełbasy. Po miesiącu przychodzi diabeł aby wszystkich sprawdzić. Podchodzi do ruska. Jego pies chodził po linie, więc dostał jeden punkt. Podszedł do Niemca a jego pies chodził po ścianach i po suficie. A więc dostał jeden punkt. Podchodzi do polaka. Polak jest tak obżarty że ledwo może chodzić i trzyma w ręku kiełbasę, a pies chudziutki taki jak patyk. Nagle pies odezwał się i mówi: - Bądź człowiekiem, daj kiełbasę !!! Dzięki temu że jego pies przemówił polak dostał aż dwa punkty. Trzecia próba polegała na tym kto wsadzi coś gorszego do tyłka. Pierwszy próbuje Rusek i wkłada sobie kij baseballowy. Drugi próbuje Niemiec, on wkłada sobie ogromnego kaktusa. Nagle wszyscy patrzą a tam polak ciągnie za sobą CZOŁG !!!

-> Diabeł uwięził Polaka, Ruska i Niemca i powiedział że uwolni tego, który najdłużej wytrzyma w jednym pokoju ze skunksem. Pierwszy idzie Niemiec. Wychodzi po 15 min. mówi "Ja już nie mogę!" i pada. Drugi idzie rusek. Wychodzi po 30 min. mówi "Ja już nie mogę!" i pada.Trzeci idzie polak, ale przed wejściem do pokoju zdejmuje skarpetki. Po godzinie wychodzi........... SKUNKS, mowi "Ja już nie mogę!!" i pada.

-> Diabeł założył się z Polakiem, Ruskiem i Niemcem, który lepiej wytresuje psa. Po roku czasu przychodzi do Ruska. Rusek, chudziutki, z wystającymi żebrami, a pies spasiony, ze ledwo może się ruszać. Rusek wyciąga kiełbasę, daje psu, a ten zaczyna służyć. Potem poszedł do Niemca. Niemiec ledwie trzyma się na nogach, a pies jak beka, łapy ma prawie w poziomie. Niemiec daje mu kiełbasę - pies zaczyna tańczyć. Wreszcie przyszedł diabeł do Polaka. Ten zapasiony, ledwie mieści się w fotelu, a psa prawie nie widać. Polak wyciąga kiełbasę, "pewnie tez da psu" myśli diabeł, a on sam zaczyna zjadać. Na to pies odzywa się ludzkim głosem: -Zdzisiu daj gryza ja też chcę

-> Diabeł złapał Polaka Niemca i Ruska na granicy i mówi: jeśli razem bedziecie mieli 100 cm penisa to was przepuszcze. Zgodzili sie. -wyciąga polak: 50 cm -wyciąga niemiec: 49 cm -wyciąga rusek:1 cm. Diabeł ich przepuscił. Gdy byli juz poza granica Polak mówi - dobrze ze mialem to 50 cm. Niemiec mówi - dobrze ze mialem to 49 cm. A Rusek mówi - dobrze że mi stanął :))

-> Diabeł złapał Polaka, Niemca i ruska i powiedział żeby każdy z nich znalazł coś brązowego. A więc Rusek znalazł ziemię, diabeł kazał mu ją zjeść a więc zjadł. Niemiec przyniósł swoje odchody, diabeł kazał mu je zjeść. A on spojrzał tak na to i zaczął jednocześnie śmiać się i płakać. Diabeł pyta: - Dlaczego płaczesz?? - Bo nie mogę tego zjeść?? - A dlaczego się śmiejesz ?? - Bo Polak przywiózł w swoim wozie murzynów !!!

-> Diabeł złapał Polaka, Rusaka i Niemca. Mówi: -Niech każdy przyniesie w czymś wody. Polak przyniósł w szklance. Diabeł kazał wypić. Niemiec przynióśł beczkę i płacze i się śmieje. - Czemu płaczesz? - pyta diabeł - Bo już nie mogę. - A czemu się śmiejesz? - Bo Rusak jedzie z cysterną!!!

-> Diabeł złapał Polaka,Niemca i Ruska.Kazał im przylecieć samolotami ze swojego państwa.Niemiec przyleciał odrzutowcem Rusek helikopterem a polaka nie widać.Wkońcu diabeł kazał im wsiąść i odlecieć Niemiec wsiadł poleciał,Rusek wsiada płacze i się śmieje,diabeł pyta -Dlaczego płaczesz? -Bo paliwa nie stykło -A dlaczego się śmiejesz -Bo polak niesie papierowy samolocik:)


Idź do strony: 12345Gry Planszowe | Internet Speed Test | smieszne filmiki | Kurs instruktora strzelectwa