Zaloguj | Zarejestruj | Pomoc

Dowcipy - solidna dawka humoru ;-)

Kategorie dowcipów


-> Baba u lekarza
-> Chuck Norris
-> Cytaty znanych ludzi
-> Dla dorosłych / Wulgarne
-> Docinki
-> Informatyczne
-> Inne (nie do końca h1)
-> Lekarskie
-> Małżeńskie
-> Nonsensowne/Abstrakcyjne
-> O babach
-> O bacy
-> O blondynkach
-> O dresiarzach
-> O facetach
-> O hrabim
-> O Jasiu
-> O pijakach
-> O Polaku, Niemcu i Rusku
-> O policji
-> O praco -wnikach i -dawcach
-> O sportowcach
-> O studentach
-> O szkotach
-> O teściowej
-> O wariatach
-> O Wąchocku
-> O wojsku
-> O zwierzętach
-> Osama i jego klimaty
-> Polityczne
-> Przysłowia
-> Religijne
-> Różne
-> Stirlitz
-> Szkolne uwagi
-> Ze szkolnego zeszytu

Wybierz jedną z nich.

Dowcipy z kategorii: O babach


-> Leży w łóżku mąż i żona.Ktoś puka do drzwi, a żona na to: -Wstawaj, chowaj się, szybko bo mój mąż przyszedł! -Przepraszam,ale ja jestem Twoim mężem!

-> - Jaka jest różnica miedzy prostytutką i call girl? - Prostytutki nie jeżdżą samochodami Ferrari

-> -Jaka jest różnica między kobietą porządną a nieporądną? -Różnica kolejowa. Do prorządnej jest pociąg, a do nieporządnej kolejka.

-> Baba w sklepie pyta się: - Przepraszam, czy mogę przymierzyć tę sukienkę na wystawie? Na to sprzedawczyni: - Bardzo proszę, ale mamy też przymierzalnię.

-> Babka kupiła sobie szafę. Po przywiezieniu jej do domu zaczęła ją składać. Pod jej oknem biegła linia tramwajowa... złożyła tę szafę ale tramwaj przejechał i szafa sie złożyła... mówi więc do siebie: Sama nie dam rady. Zawołała sąsiada. Ten złożył szafe od nowa, ale przejechał tramwaj i szafa się złożyła. Sąsiad wpadł na pomysł i mówi: Wie pani co?? ja wejdę do środka i zobaczę, co się tam składa. Wszedł a do domu wrócił mąż i zajrzał do szafy, a sąsiad: Ja wiem że to głupio wygląda, ale ja naprawdę czekam na ten tramwaj...

-> Ból głowy, najczęściej stosowana przez kobiety metoda antykoncepcji.

-> Co by zrobiła kobieta jak by niebyło mężczyzn na świećie????? Zaczeła by chodowac inne zwierzątko!!!

-> Czym różni się 20-letnia kobieta od 60-letniej pierwsza ma medalik między piersiami druga pępek.

-> Czym się różni kobieta od lodówki?? Do lodówki można włożyć jeszcze jajka...

-> Gdy Marysia dowiedziała się, że jej dziadek umarł udała się prosto do babci by ją pocieszyć. Babcia opowiedziała jej, że dziadek dostał zawału serca podczas ich poranno-niedzielnego sexu. Słysząc to Marysia bardzo się wzburzyła i tak rzecze do babci: - Babciu, przecież kiedy para staruszków będących grubo po 90-tce sypia ze sobą i uprawia sex to tylko kusi los. Prędzej czy później musiało się to tak skończyć! - Moje dziecko, przed wieloma laty, gdy wraz z Twoim świętej pamięci dziadkiem zdaliśmy sobie sprawę z naszego podeszłego wieku odkryliśmy, że najlepsza pora na pieszczoty zaczyna się dokładnie wtedy, gdy dzwony kościelne zaczynają grać. To był bardzo dobry rytm: wolno i przyjemnie, nie za męcząco, na "Ding" włóż, na "Dong" wyjmij... Tu babcia musiała przerwać, otrzeć łzę po czym kontynuowała: - ...I gdyby nie ten pie****ny samochód lodziarza ze swoim pojeb**ym sygnałem nie podjechał pod nasz blok to Twój dziadek dalej by żył!

-> Halina pyta koleżankę: - Dlaczego zerwałaś z Adamem? - Bo miał TDS. - Co? AIDS? - Nie TDS to znaczy: Tylko Do Siusiania.

-> Jedzie baba na rowerze i się cieszy że się koła kręcą ........

-> Jest noc, czyste niebo, gwiazdy swieca, spokuj, cisza... A w lesie leza na ziemi dwie zakonnice. I jedna mowi do drugiej, pakazujac na gwiazdy: - Patrz, one swieca, i my swieca...

-> Kobieta jest jak skarb... Najlepiej zakopać ją w ogródku...

-> Matka do córki: -O której ty wracasz do domu!! ja w twoim wieku... -wiem ,wiem-przerywa dziewczyna -w ogóle nie wychodziłas z domu bo ja miałam pięc miesiecy. hehe


Idź do strony: 123Gry Planszowe | Internet Speed Test | smieszne filmiki | Kurs instruktora strzelectwa